Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος - Please fill in the form
Η κάθετη εμβολιαστική περίοδος της Αλοννήσου ολοκληρώθηκε. Όσοι επιθυμούν να εμβολιαστούν μπορούν να το κάνουν σύμφωνα με τις τρέχουσες εμβολιαστικές συνθήκες μέσω του emvolio.gov.gr, μέσω ΚΕΠ ή φαρμακείων με το ΑΜΚΑ σας.
![Σας ευχαριστούμε](https://alonissos.gov.gr/wp-content/uploads/2021/05/ΔΗΜΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ-icon-logo.png)
The vaccination request through this website is completed. If you wish to register for vaccination please do it through emvolio.gov.gr, visit a pharmacy or KEP office. Please have your AMKA number handy.
![Thank You](https://alonissos.gov.gr/wp-content/uploads/2021/05/ΔΗΜΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ-icon-logo.png)
Thanks for keeping Alonissos Covid-free!
Σας ευχαριστούμε που κρατάμε την Αλόννησο covid-free!
![Δήμος Αλοννήσου](https://alonissos.gov.gr/wp-content/uploads/2021/05/ΔΗΜΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ-icon-logo.png)
Previous
Next